Yedsa İnşaatYedsa İnşaat
Yedsa İnşaatYedsa İnşaat

Hayatınızı Tümüyle Değiştirecek!

14 Şubat 2014
  • Paylaş

SalusKlasik projesi Bursa Nilüfer bölgesinde Ydsa İnşaat tarafından yaşama geçiriliyor.

 

İnşaat sektöründe müşteri memnuniyetinin ve güvenin çok önemli olduğunu düşünen YEDSA İNŞAAT, teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, uluslararası standartlara uygun, verimli ve kaliteli hizmetler sunarak, kendini sürekli geliştirmeyi ve artık “dostlarımız” dediğimiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedef seçmiştir. Fonksiyonellik ve kalitenin yanında projelerinin zamanında teslimi de firmanın vazgeçilmezleri arasındadır. Taahhüdünü üstlendiği projelerin mimari ve mühendislik tasarımını en son teknoloji ile donatılmış CAD/CAM sistemleri kullanarak çözmekte, bu sayede yapılarda müşteri beklentilerini ve olası problemleri 3D modelleme tekniği ile daha proje aşamasında öngörerek çözümlemektedir. Salus Klasik de “bina – yaşam” anlayışına yeni bir bakış açısı getirmeye çalışmaktadır. YESA İNŞAAT, Bursa bölgesinde saygın bir marka olarak anılan ismini daha da yukarılara taşımayı öncelikli hedef olarak seçmiştir.

Hayatı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projede; kontrollü site girişi, çevre aydınlatması, bahçe duvarı, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, görüntülü çocuk oyun alanı ve çocuk oyun parkı, bina girişi ve otopark izleme sistemi, şifreli bina giriş kapıları, otomatik bariyerli site girişi, deprem sensörlü ve kaçak dedektörlü doğalgaz sistemi, mutfaklarda duman algılama sistemi, panoromik yolcu asansörü, 1. sınıf ürünler, uydu TV tesisatı ve daha da fazlası bulunuyor.
25 bin metrekare alan üzerinde yükselen Salus Klasik projesi, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor. 68 adet daire ve 18 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunuyor.

Metro Market’e yakın konumlanan Bursa Salusklasik projesinde; yüzme havuzu, fitness salonu, bilardo salonu, çocuk oyun alanları, sauna, tv salonu gibi sosyal alanlar mevcut.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?