Yedsa İnşaatYedsa İnşaat
Yedsa İnşaatYedsa İnşaat

Salusvizyon 215 Bin Lira’dan Başlıyor

21 Aralık 2012
  • Paylaş

Yedsa İnşaat’in inşa edeceği Saluskalsik ve Saluspark 2 projeleri 2013 başında start almak üzere gün sayıyor. Şirketin Salusvizyon projesi ise satışa çıktı.

 

Ertuğrul, Özlüce, Altınşehir gibi Nilüfer’in en çok tercih edilen bölgelerinde lüks Konut inşaatlarına devam eden YEDSA İnşaat Ltd.Şti, forekazık uygulamasıyla depreme dayanıklı konutlar inşa ediyor. Şirketin Salusklasik ve Saluspark 2 projeleri ise 2013 başında start almak üzere gün sayıyor.

Lal 1 ve Lal 2 tamamlandı
Şu günlerde tamamlanan Lal 1 ve Lal 2 apartmanlarında da kaliteden ödün vermeyen Yedsa İnşaat’ın geçtiğimiz aylarda başlayan Salusvizyon projesi de son hızla devam ediyor. Forekazık ile maksimum Deprem güvenliğinin dışında proje, Havuz ve Fitness Center ile sosyal yaşamda farklılık, Panoramik Asansör vb. 1 .sınıf İnşaat kalitesi ile de görsel bir zevki müşterilerine standart olarak sunuyor.

Salusvizyon 4 dönüm arazide kuruluyor
2+1, 3+1, 4+1 normal dairelerin dışında bahçe ve çatı dubleksleri ile her çeşit beklentiye cevap veren Salusvizyon, bulvar üzerinde olması ve hafif raylı sisteme yakınlığı ile de çok avantajlı. 4 dönüm Arazi içine kurulacak olan Salusvizyon, 34 Daire ve dükkânlardan oluşacak. Proje 2+1′ler 215 bin liradan başlıyor, 5+1 olan çatı ve bahçe dubleksleri ise 415 bin TL’den satışa çıktı.

Yüzde 50′si tamamlandı
Şubat ayında başlanan ve gelinen noktada yüzde 50′si tamamlanan Salusvizyon’da yasam Kasım 2013′te başlayacak. Projede yer alan Daire ve dükkanların yarısı sahiplerini buldu. Ertuğrul Özlüce bölgesi Bursa’nın en hızlı gelişen ve en çok tercih edilen bölgesi.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?