Yedsa İnşaatYedsa İnşaat
Yedsa İnşaatYedsa İnşaat

Salusvizyon’ da fore kazık güvenliği

4 Aralık 2012
  • Paylaş

Yedsa İnşaat’tan deprem güvenliğini en üst seviyede tutan 1. sınıf konutlar.

 

Gerek deprem güvenliği gerekse ince inşaat işlerinde kalitesinden ödün vermeden 10 yılı aşkın bir süredir Bursa’nın gözde inşaat firmaları arasındaki yerini alan YEDSA İnşaat, yapımına yeni başlanan Saluspark’ta da hedef müşteri memnuniyeti.

Yılbaşında sona eren Saluspark projesiyle birlikte devam eden Lal1 ve Lal 2 apartmanlarının ardından yapımına yeni başlanan Salusvizyon şimdiden Bursalılar’ın ilgi gösterdiği projeler arasındaki yerini aldı.

Salusvizyon’da olduğu gibi Saluspark’ta da lüks inşaat sınıfını yansıtan özelliklerin bulunduğunu söyleyen firma sahibi İnşaat Mühendisi Serkan Savu, “Diğer projelerimizde olduğu gibi Salusvizyon’da da havuz, fitness center, ankastre ürünler, panoramik asansör gibi özellikler var. Bunların yanı sıra en önemli özelliğimiz ise tüm projelerimizde fore kazık uygulaması yaparak, deprem güvenliğini en üst seviyede tutan 1’inci sınıf lüks konutlar üretmemizdir.”dedi.

“Müşterilerimiz, dostlarımızdır”

İnşaat sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven çok önemine değinen Savu şöyle devam etti:

“Yedsa İnşaat, teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, uluslararası standartlara uygun, verimli ve kaliteli hizmetler sunarak, kendini sürekli geliştirmeyi ve artık dostlarımız dediğimiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedef seçmiştir. Örneğin devam etmekte olan Lal1 1 ve Lal 2 Apartmanları’nın sosyal donatısı olmadığı için daha ucuza mal ederek müşterilerimize daha ekonomik alternatifler olarak sunduğumuz projelerdendir”

 

Firmanın Adı: YEDSA İnşaat Ltd.Şti

Projenin Adı: SALUSVİZYON

Lokasyon: Uğur Mumcu Bulvarı No: 13 (Bulvar üzerinde, Karinna evleri bitişiğinde)

Konut Tipi: 2+1 – 3+1 – 4+1 Normal Daireler, 5+1 Çatı ve Bahçe Dubleksleri

Sosyal Donatı: Havuz ve Fitness Center

Konut Fiyatları: 199.000.-TL den başlayan fiyatlarla

Projenin Bitiş Tarihi: Kasım 2013

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?