Yedsa İnşaatYedsa İnşaat
Yedsa İnşaatYedsa İnşaat

Üçü bir arada proje

23 Kasım 2014
  • Paylaş

Yedsa İnşaat, Bursa’nın gelişen bölgesi Nilüfer, Ertuğrul, Özlüce ve Altınşehir’de birbirinden lüks 3 farklı projeyi satışa sunuldu.

 

On yılı aşan tecrübesiyle nitelikli projelere imzasını atan Yedsa İnşaat, bunlara bir yenisini daha ekliyor. Şirketin genel müdürü Serkan Savu müşterilerine “Ayrıcalıklı yaşama adım atın” sloganıyla hayatlarını tümüyle değiştirecek ve kendilerini güvende hissedecekleri projeleri sunduklarını söyledi.

2015 ORTASINDA BİTİYOR
Bu bağlamda güvenli, ferah, kaliteli, lüks ve sosyal imkanları açısından zengin konutlar oluşturduklarını belirten ve projeleri hakkında detaylı bilgi veren Savu, lokasyonu ile dikkat çeken projeleri Salusvizyon’da yaşamın başladığını ellerinde sadece 2 dairenin kaldığını, Salusklasik’in ise 2015 ortalarına doğru teslim edileceğini, 5,5 dönüm alan üzerinde, 2 blokta toplam 66 konut ve 16 iş yeri olarak inşa edildiğini belirtti. Proje zengin sosyal alanları, kapalı otoparklar vb. ile toplam 20 bin m2 nin üzerinde kapalı alana sahip. 3+1, 4+1 ve çatı dubleks daire seçenekleri bulunan Salusklasik’te yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitness center, çocuk oyun parkı, yeşil alan ve kapalı otopark gibi imkanlarında bulunduğunu söyleyen Savu, yapımına başladıkları Saluspark II’de ise toplamda 64 dairenin yer aldığını yüzme havuzu, çocuk havuzu, vitamin bar, fitness center, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, kapalı otopark, çevre düzenlemesi ve güvenlik gibi tüm detayların düşünüldüğünü söyledi. 2 blok 56 daireden oluşan ilk etabı tamamlanan Saluspark I projesinin ikinci etabının çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

16 MAĞAZALIK ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Depreme dayanıklılığı ve kaliteli yaşam alanları kurma ilkesiyle yükselişini sürdüren Yedsa İnşaat, konuttaki iddiasını projelerinde yer verdiği dükkanlarında da gösteriyor. Salusklasik’ te yer alan 16 mağazada konut sakinleri aradığı her şeyi bulabilecek. Yaşamdan zevk alanların seçkin bir buluşma noktası olarak konumlandırılan ticaret merkezimiz, potansiyeli ile tüm yatırımcıları heyecanlandıracak” diye konuştu.

DEPREME KARŞI GÜVENLİ YAPILAR
Bütün projelerinde depreme karşı ekstra yatırım yaparak güvenli yapılar inşa ettiklerini belirten Yedsa İnşaat Genel Müdürü Serkan Savu kazık sistemi ile zemin güçlendirme işlemini firma olarak bir standart haline getirdiklerini kaydetti.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?