Yedsa İnşaatYedsa İnşaat
Yedsa İnşaatYedsa İnşaat

Yedsa İnşaat’ın önceliği insan hayatı

4 Aralık 2012
  • Paylaş

Serkan Savu: Fore kazık sistemi Lal Apartmanı için de uygulandı

 

Özlüce’nin çehresini değiştirecek ve bölgenin idolü olmaya aday Salusvizyon, Yedsa İnşaat kalitesiyle yükseliyor. Bünyesinde 131 metrekare 2+1, 149 metrekare 3+1, 194 metrekare 4+1, 220 metrekare çatı dubleksleri ve 265 metrekare bahçe dubleksleri yer alan Saluzvizyon’da fiyat aralığı 199.000 – 390.000 TL arasında değişiyor.

Sakinlerine kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri adına tüm imkanların düşünüldüğü ve yüksek standartlarda bir yaşam alanının tasarlandığı Salusvizyon’la güvenli bir yaşam sizleri bekliyor.

Hayatı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projede; kontrollü site girişi, çevre aydınlatması, bahçe duvarı, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, görüntülü çocuk oyun alanı ve çocuk oyun parkı, bina girişi ve otopark izleme sistemi, şifreli bina giriş kapıları, otomatik bariyerli site girişi, deprem sensörlü ve kaçak dedektörlü doğalgaz sistemi, mutfaklarda duman algılama sistemi, panoromik yolcu asansörü, 1. sınıf ürünler, uydu TV tesisatı ve daha da fazlası bulunuyor.

Şubat 2012’de başlayan projenin 2013 Ekim’de tamamlanması planlanırken, Cavit Orhan Tütengil Caddesi üzerinde yükselen proje, Özlüce’nin merkezinde yer alması, metroya sıfır oluşu ile de dikkatleri üzerinde topluyor.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?