Yedsa İnşaatYedsa İnşaat
Yedsa İnşaatYedsa İnşaat

SALUSVİZYON

Modern, Estetik ve Emniyetli Yaşam Alanları

Doğru Alanda, Doğru Projeler

Mitolojide Romalıların sağlık tanrıçası olarak bilinen Salus, latincede sağlık ve bereket anlamına gelir. Romalılar saglıgı kaybettikten sonra kazanmanın çok güç olduğunu, fizik ve psikolojik sağlığı korumanın önemini, daha M.Ö. 3. Yüzyılda biliyordu. Bu yüzyılda Roma’da Salus adına sağlık ve bereketi temsil eden bir tapınak yapıldı.

Biz de o gün tapınakta eksik olan, bugün ise modern dünyanın vazgeçilmezi olan herseyi SALUSVIZYON’ da ayagınıza getirdik.

* Mevcut zemin FORE KAZIK sistemi ile iyilestirilerek bloklar altına 135 adet çapı 50 cm, boyu 8 mt BETON KAZIK lardan olusan zemin sistemi uygulanmıstır.SALUSVIZYON’la
kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz adına tüm imkanları düsündük ve sizlere yüksek standartlarda bir yasam alanı tasarladık.

* Beton Kazıklar üzerine 80 cm yüksekliginde tek parça Radye Jeneral Temel Sistemi kullanılmıstır. * Yeni deprem yönetmenligi standarlarının üzerinde güvenlik saglayan C30 Betonarme Betonu ve S420A sınıfı sertifikalı ve TSE’li Insaat Demiri kullanılmıstır.

SALUSVIZYON’ la Güvenli Bir Yasam:

Kontrollü Site Girisi, Çevre Aydınlatması, Bahçe Duvarı, 7/24 Kapalı Devre Kamera Sistemi, Görüntülü Çocuk Oyun Alanı, Bina Girisi ve Otopark Izleme Sistemi, Sifreli Sistem Bina Giris Kapıları, Otomatik Bariyerli Site Girisi, Deprem Sensörlü ve Kaçak Dedektörlü Dogalgaz Sistemi, Mutfaklarda Duman Algılama Sistemi, Elektrik Kesintisinde Kata Getirmeli Panoromik Yolcu Asansörü, Elektrik Tesisatı, Priz ve Anahtarlarda TSE’li 1. Sınıf Ürünler, Uydu Sistem TV Tesisatı, Termostatik Vana ve Kalorimetre Sistemli Merkezi Isıtma ve daha fazlası…

4+1, 3+1, 2+1 normal daire, bahçe dubleks, çatı dubleks ve home office seçenekleri ile yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, çocuk oyun parkı ve daha bir çok özelliğe sahip Salusvizyon evleri tamamlanmış olup, anahtar teslimileri yapılmıştır.

Proje Detay

LOKASYON
29 Ekim Mah. – Nilüfer/BURSA

METREKARE
120 – 212 m²

DAİRE TİPLERİ
4+1, 3+1, 2+1

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?